Pamje të rënda: Kjo është gjendja e imamit të rrahur brutalisht në Lupç

Mbrëmë është rrahur brutalisht imami i xhamisë së fshatit Lupç të Podujevës, Zeqir Berisha. Sipas Bashkësisë Islame dhe njerëzve të afërt të imamit, ai ka pësuar lëndime të rënda dhe po trajtohet në QKUK. Në një fotografi, të publikuar nga “Insajderi”, imami shihet në gjendje të rëndë dhe i fashuar në gjithë pjesën e kokës … Vazhdoni me leximin e Pamje të rënda: Kjo është gjendja e imamit të rrahur brutalisht në Lupç