Pamje nga aksidenti në Hungari ku u përplasën mbi 40 automjete

Në një aksident madhor ku u përfshinë rreth 40 vetura dhe pesë kamionë në Hungari është lajmëruar edhe për një person të vdekur, njoftuan të shtunën mbrëma median hungareze. Sipas të dhënave të disponueshme, më 11 mars 2023, rreth orës 14:25, pesë kamionë dhe afro 40 makina janë përplasur në kilometrin e 26 të autostradës … Vazhdoni me leximin e Pamje nga aksidenti në Hungari ku u përplasën mbi 40 automjete