Pamje: Hysni Gucati në Kosovë

Hysni Gucati, që po mbahet në paraburgim në Hagë, ka ardhur sot në Prishtinë, për ta vizituar nënën e tij të sëmurë. LEXO EDHE KETE E tmerrshme: Dy motra përdhunohen nga 6 persona dhe më pas privohen nga jeta Para pak çastesh ai ka dalë nga spitali i Onkologjisë në Prishtinë, raporton Gazeta Botapress.info