Pamje: Aksident në magjistralen Prishtinë- Pejë, përplasen dy vetura

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, përkatësisht në fshatin Arllat.Në pamjet e siguruara shihet se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura. Ndihma e shpejtë dhe Policia poashtu shihen në vendin e ngjarjes. LEXO EDHE KETE E fundit: Aksident i frikshëm në Rrugën e Kombit, autobusi plot pasagjerë përfundon në kanal Më poshtë … Vazhdoni me leximin e Pamje: Aksident në magjistralen Prishtinë- Pejë, përplasen dy vetura