Pacolli “tregon” sa para ka në xhirollogarinë bankare

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli “ka treguar” se sa para ka në llogarinë e tij bankare.I njëjti u pyet në facebook nga një komentues, dhe Pacolli nuk ka hezituar t’i përgjigjet kësaj pyetje publikisht.

Ai u përgjigj përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, duke thënë se “Të jesh i pasur nuk ka të bëjë me atë që ke në llogarinë bankare, por me atë që ke në zemër”.

Postimi i tij i plotë

Një komentues më pyeti sonte se sa para kam në llogarinë time dhe unë i përgjigjem atij dhe gjithë të tjerëve: Të jesh i pasur nuk ka të bëjë me atë që ke në llogarinë bankare, por me atë që ke në zemër./Botapress.info/

ngjashme