[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Orteku vret një të ri në BrezovicëNjë djalë ka humbur jetën në Brezovicë pasi është goditur nga orteku i borës.

Klan Kosova mëson që ai ishte student i arkitekturës dhe vinte nga Ferizaj.