Opozita lëshon sallën e Kuvendit gjatë fjalimit të Kurtit në seancën solemne

Opozita ka lëshuar sallën e kuvendit teksa kryeministri Albin Kurti po e mbante fjalimin e tij me rastin e 14 vjetorit të shpalljes së pavarësisë raporton Gazeta Botapress.info Deputetët e PDK-së, LDK-së dhe AAK-së janë çuar nga ulëset e tyre dhe kanë dalë jashtë.Kryetari i Kuvendit u ka bërë thirrje atyre që të sillen me … Vazhdoni me leximin e Opozita lëshon sallën e Kuvendit gjatë fjalimit të Kurtit në seancën solemne