Nxënësi në Prishtinë hedh sprej lotsjellës në klasë, arrestohet

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një nxënës në një shkollë të Prishtinës, pasi dyshohet se ka hedhur gaz lotsjellës në klasë.   Dalin pamjet nga aksidenti i rëndë të Mensa në Prishtinë, u lënduan 8 persona Në raportin 24 orësh thuhet se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë dhe se spreji … Vazhdoni me leximin e Nxënësi në Prishtinë hedh sprej lotsjellës në klasë, arrestohet