[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nxehet keq situata n’Kosovë Show, kur transgjinorja shqiptare tha se lindi gabim mashkull (Video)Edicioni i kësaj të diele i shout “N’Kosovë Show”, ka mysafirë shumë special.

Udhëheqësi i emsionit Shpetim Desku, ka ftuar për këtë të diel tranvestitin shqiptar Linda Rei.

Por kur Linda Rei, tha se kishte lindur gabim mashkull, publiku u elektrizua dhe deshi të bëjë reagim por më pas u ndal, pas kërkesës së moderatorit

Ja momenti: