[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nuk ka çka të fsheh e dashura e Cirstiano Ronaldos (Foto)Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodríguez kanë bërë publike lidhjen e tyre tashmë prej disa javësh.

Ylli i Real Madrid dhe modelja spanjolle kanë parë madje edhe sfidat e “Los Blancos” në stadiumin “Santiago Bernabeu” pranë njëri-tjetrit dhe në shoqërinë e djalit të sulmuesit portugez.

Ndërkohë që prej këtij momenti, fama e modeles spanjolle ka arritur kulmin.

Paparacët nuk ngurojnë të sjellin çaste nga jeta e përditshme e Georgina Rodríguez në çdo vend që ajo frekuenton. /Telegrafi/

\