[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nuk do ta besoni si duket Donald Trump pas këshillave të GQ (VIDEO)Revista mujore amerikane e dedikuar vetëm për meshkuj dhe e fokusuar në stilin e jetës së meshkujve “GQ”, i ka dhënë disa këshilla Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, se si të duket më presidencial, njofton Klan Kosova.

Përkundër se veshjet e Trump janë të firmës së njohur Brioni dhe kati i tij kushton mes 6.000 deri në 17.000 dollarë, ai prapë nuk duket mirë në to, për shkak të pantallonave tepër të gjerë dhe mëngëve shumë të gjata, shkruan Business Insider.

Kështu redaktorët e stilit në GQ vendosën të merren me pamjen e Trump dhe të tregojnë si mund të përmirësohet ajo.

Shikoni në video transformimin e plotë të Donald Trump: