[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nuk do ta besoni se cfarë i ndodhi tani boksierit më të fortë në botë Klitschko (Video)Botapress, 29 prill

Ndeshja e boksit , filloi të luhet ndërmjet dy boskierve të mëdhenj botëror, Anthony Joshua dhe Vladimir Klitschko, dhe ka arritur me shumë supriza.

Boksieri më i madh Klischo,në fillim ka marr disa goditje radhazi nga kundërshtari I tij.

Duket se atij nuk i filloi mirë meci por është akoma herët të thuhet për rezultatin, shkruan Botapress.info

Ndeshjen ju mund ta ndiqni në linkun më poshtë: