[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nuk do ta besoni e dashura e cilit futbollist është kjo bukuroshe (FOTO)Clarisse Juliette është e dashura e talentit të Arsenalit, Alex Iwobi

Alex Iwobi po kalon sezonin më të mirë në karrierë. Edhe pse vetëm 20 vjeçar, ai ka zënë vend në formacionin e Arsene Wenger dhe është startues i padiskutueshëm te Arsenali, transmeton Gazeta Express.

Prapa kësaj forme të mirë duket se fshihet e dashura e tij seksi Clarisse Juliette, e cila po tërheq vëmendjen e mediave angleze. /Express/