[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nora e veshur seksi, por laget në mes këmbëve! (FOTO)Këngëtarja Nora Istrefi, është femra më seksi që ka estrada jonë.

Ajo në paraqitjet e saja, zgjedh çdo herë të duket bukur dhe seksi.

Edhe me këtë veshje mjaftë provokuese është duk shumë seksi, por që në mes këmbëve është lagur, kjo sigurisht ka ndodhur nga vallëzimi i tepërt dhe djersitja në skenë, shkruan Blic