[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Noizy ‘ndahet’ me Encën, bashkohet me bombën kosovare (Foto)Reperi i njohur tashmë ka ndarë rrugët me miken e tij po ashtu këngëtare e njohur, Enca Haxhia.

Kjo ndarje erdhi pasi kjo e fundit nuk pranoi se Noizy ishte ai i cili e ndihmoi shumë për të arritur sukseset që ka tani këngëtarja.
Ndërsa pse mbeti pa Encën, Noizy nuk mërzitet aspak, tani ka bashkuar forcat me valltaren dhe këngëtaren kosovare Donjeta Kosumi, të cilën të gjithë e njohin si Kallashi.

Duket së Kallashi dhe Noizy, janë duke bashkëpunuar bashkë, mbase për të sjell një projekt të ri, i cili pa dyshim pritet të bëhet një hit i madh.