[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Njoftim urgjent: Zhduket Liridona Krasniqi 26 vjeçare, familja kërkon ndihmën e të gjithëveËshtë zhdukur qytetarja nga Prishtina, Liridona Krasniqi.Familja Krasniqi nga Prishtina ka bërë të ditur se vajza e tyre, Liridona Krasniqi, 26 vjeçare është zhdukur që nga e mërkura dhe më nuk është parë nga ora 09:00 e asaj dite, kur ajo ka dalur nga shtëpia.
 Familjarët thonë se Liridona kishte dalë nga shtëpia me qëllimin që të gjejë një punë për vete por më nuk është kthyer në shtëpi.
”Liridona, ka dalur nga shtëpia nga e mërkura. Nga ajo ditë më nuk është kthyer në shtëpi. Ditën e mërkurë Liridona ka dalur në ora 09:00 të mëngjesit dhe ka thënë se po del për të gjetur punë, por më nuk kanë pasur asnjë kontakt”, thonë familjarët për NewBorn.
Ata bëjnë apel nga gjithë ata që e kanë parë Liridonën të telefonojnë në numrin 044 626 004
”Bëjmë apel të të gjithë ata që e kanë parë ose e shohin Liridonën që të na telefonojnë në numrin ton familjarë 044 626 004”, shprehen ata për  NewBorn.16326113_934630493339709_70517735_o-1