[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Njihuni me qytetin më të ndyrë: Seks dhe alkool pa limit (Foto)Këto foto tregojnë jetën e ndyrë në Pattaya në Tajlandë.

Edhe pse shteti është munduar ta ndalojë, seksi dhe pijet aty janë pa limit.

Në këtë zonë nuk shikon asgjë tjetër veçse prostitute dhe lokale.

 

 

Autoritetet janë munduar ta kthejnë këtë zonë në një zonë familjare, por ka qënë e pamundur.

Më parë këtë muaj guvernatori Pakkaratorn Teianchai tha: “Unë dua që njerëzit të shohin se ne nuk jemi si ajo që ata thonë. Ne nuk po lejojmë prostitucion në këto vende argëtuese.”