[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Njihuni me mbesën super-seksi të Bujar Nishanit. Ja fotot erotike (Foto)Një vajzë shqiptare që komenton futbollin në Itali, ndoshta shumë pak e dinin këtë. Ajo është mbesa e Presidentit Bujar Nishani, ndërsa po korr sukses në fushën e modës.

ETC-ELKOS

Beniada Nishani është biondja elegante shqiptare, që po bën karrierë si modele dhe shoëgirl në Itali. Ajo ka lindur në Durrës më në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali.

25-vjeçarja Beniada Nishani njihet jo vetëm si fotomodele por edhe si personazh televiziv në programin investigativ “Le Iene” të Mediaset./Story.al/

Zjf4Gi2q4_1486055640-2246425

q2_1486055639-2094226 q1_1486055638-3192584