[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Njihuni me ‘Don Zhuanin’ shqiptar me 18 gra… (Video)Një video paksa e vjetër qarkullon në rrjetet sociale, ku tregohet në fakt një realitet ndryshe nga ai që jetojmë në përditshmërinë tonë në kryeqytet apo dhe qytete të tjera të mëdha.

Behet fjalë për një burrë nga fshati i Grabjanit, në Lushnje që ka patur 18 gra. Ai tashmë ka ‘hyrë në histori’ si Don Zhuani shqiptar, ku në gjendjen civile numëron 9 martesa dhe divorce me gra të ndryshme të zonës. Për më tepër mund të shikoni videon dhe rrëfimin e plotë të ‘don zhuanit’ të Grabjanit për eksperiencat e harruara tashmë dhe jetën e re që ka nisur më gruan e fundit me të cilën ka dhe dy fëmijë.

https://www.youtube.com/watch?v=GZ7SG4TuBJk