[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Njihuni me dhëndrrin e Fatmir Limajt (Foto)Vajzën e tij Lala Limaj, ka kohë që publiku shqiptar e njeh!

Jo rrallë herë ajo paraqitet në media, së pari si e bija e politikanit të njohur Fatmir Limaj, pastaj edhe si një vajzë mjaft e bukur dhe simpatike.

 Lala ka muaj që është fejuar me Veron Selmani, cermonia e fejesës e tyre ishte bërë në një ambient privat, shkruan Magazina.al.

Bashkëshorti i ardhshëm i vajzës se kryetarit të Nisma për Kosovë studion në Universitatin Amerikan në Kosovë