[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Një i vdekur dhe dy persona të lënduar nga aksidenti në Kllokot(Foto)Si pasojë e një aksidenti të rëndë komunikacioni që ka ndodhur sot në 
orët e pasditës  në  Kllokot n person ka humbur jetën si dhe dy  tjerë 
kanë marrë lëndime të rënda . 
Aksidenti ka ndodhur në qender të këtij lokaliteti në rrugën Ferizaj-Gjilan. Policia e Kosovësd ka konfirmuar këtë 
aksident .
Sipas tyre vdekjen e viktimës e ka konfimruae edhe mjeku kujdestar  Shtëpinë e Shëndetit  Pozharan. Policia e Kosovës është  vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar shkaqet e ketij aksident  rend me fatalitet./Aziz Zuka /Botapres.info