[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Një fenomen i rrallë në Prishtinë, bie borë më diell! (Video)  Ndodhë zakonisht të bie shie me diell dhe në horizont të formohet ylberi.

Por në këto momente në Prishtinë po ndodhë një fenomen i rrallë, po bie borë dhe po “rrezon” dielli. Mbasa hidrometeorologët do ta konsideronin këtë dukuri si të zakonshme por mëgjithatë që ndodhë rrallë dhe që po ndodhë në këto momente në Prishtinë, shkruan Botapress.

 

PER VIDEO KLIKO KETU