Një burrë gjendet i vdekur në banesën e tij, policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur i vdekur një burrë në banesën e tij në Prizren.Sipas njoftimit të policse rasti ka ndodhur dje rreth orës 17:10.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Njësitë relevante policore dhe një ekipë e emergjencës kanë dalur në vendin e ngjarjes me ç’rast mjeku përgjegjës ka konstatuar vdekjen e viktimës”, njoftoj policia.

LEXO EDHE KETE

Detaje të reja rreth skandalit me ndërrimin e foshnjave në QKUK

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet. /Botapress.info/

ngjashme