Nisin hetimet për rastin e 11-vjeçares që vdiq pasi ra nga ballkoni i banesës

Një 11-vjeçare në Shtime ka rënë dje nga ballkoni i banesës dhe nga lëndimet e marra ka vdekur. Detaje rreth këtij rasti ka dhënë Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh. Me urdhër të prokurorit, trupi është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore. Lexo Edhe   Pas votimit për pezullim të grevës, BSPK … Vazhdoni me leximin e Nisin hetimet për rastin e 11-vjeçares që vdiq pasi ra nga ballkoni i banesës