[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nihan gdhend tatuazhin për bashkëshortin në një vend shumë delikat (Foto) 

Neslihan Atagul ose siç njihet ndryshe nga publiku si Nihan nga “Dashuri e pafund” na është paraqitur gjithmonë klasike në pamjen e saj, e thjeshtë dhe e qeshur.

Por me foton e fundit që ajo ka publikuar në instagram, shohim një Nihan disi më të egër. Ajo ka bërë tatuazh shkronjën K, si dedikim ndaj bashkëshortit të saj Kadir Dogulu.