Ngjarje e rëndë në Klinë: Ka të vdekur dhe të plagosur

Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur në rrugën Klinë-Gjakovë. Lajmin për Gazetën e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Pejës, Fadil Gashi. “Në 20:43 minuta policia është njoftuar se ka të shtëna me armë zjarri dhe dyshohet për të plagosur. Me të arritur në vend të ngjarjes, është … Vazhdoni me leximin e Ngjarje e rëndë në Klinë: Ka të vdekur dhe të plagosur