Ngacmohet seksualisht një grua në Prizren

Një grua ka raportuar në polici se të shtunën në Prizren u ngacmua seksualisht nga një person i panjohur, derisa ishte duke shkuar në shtëpi. Policia njofton se i dyshuari është ende i panjohur, dhe në vendin e ngjarjes kishte kamera të sigurisë dhe rasti është duke u hetuar. LEXO EDHE KETE Autobusi godet një … Vazhdoni me leximin e Ngacmohet seksualisht një grua në Prizren