[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nesër hapet edhe një çerdhe e re në PrishtinëKomuna e Prishtinë lajmëron se nesër do të hapet edhe një çerdhe e re për fëmijë.

Kopshti për fëmijë do të hapet prapa shkollës “Gjin Gazulli”, për lagjen e Sofalisë dhe lagjet përreth, transmeton Indeksonline.

Hapja do të behet në ora 11:00 dhe do të marrë pjesë edhe kryetari i Komunës, Shpend Ahmeti./