[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nëna e Diellza Kolgecit fajtore për gjithçka (Foto)Të gjithë e komentojnë për pamjen e saj, për çiltërisë dhe bukurinë që nuk i vyshket kurrë. Ajo është shpallur “Miss Kosovarja 1996”, kur ishte ende shumë e re, një adoleshente, shkruan “Kosovarja”.

Tutje, ajo nuk është ndaluri së prezantuari bukurinë e saj, që është vlerësuar edhe në kompeticione të mëdha.

A e keni ditur që Diellza mbanë titullin “Miss Body of Europe”? Diellza edhe sot e kësaj ditë habit me linjat e saj.

Ajo ka treguar se ushtron palestër, por edhe kujdeset që të ushqehet shëndetshëm, ndonëse e pranon se në këtë mes janë “fajtore” edhe gjenet e trashëguara nga e ëma, shkruan “Kosovarja”.