[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Në Podujevë 7 vjeçarja sulmohet nga qentë endacakQente endacake ende jane shqetesim per shume prinder te cilet kane femijet e tyre ne shkolle, dhe gati qdo dite kemi raste te ndryshme qe qente sulmojne femijet por edhe te rriturit ne mbare vendin sidomos gjate stines se dimrit, shkruan Botapress.

I fundit eshte rasti ne nje lagje te Podujeves, ku nje vajze 7vjeqare eshte sulmuar nga qente endacake. Babai I saj thote se vajza ka disa lendime trupore dhe nuk eshte ne gjendje ted ala para kamerave, e gjate raportimit ai tregoi se gjate ketyre diteve ka pasur edhe disa raste te tjera te sulmimit te femijeve nga qente endacake./Botapress.info