[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Në familjen e kryeministrit Mustafa sot shtrohet tortja e ditëlindjes   

 

Në familjen e kryeministrit Isa Mustafa sot shtrohet tortja e ditëlindjEs. Bëhet fjalë për ditëlindjen e djalit të Kryeministrit, Besnikut, shkruan Botapress.

Besnik Mustafa, djali i dyë i kryeministrit Mustafa sot ka ditëlindjen dhe i mbush 36 vjet.

Urime!