[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndiqeni “live” ceremoninë e betimit të Presidentit të 45’të amerikan (VIDEO)Brenda pak minutash pritet të nis ceremonia e zyrtare e betimit të Presidenti të ri amerikan që shënon edhe formalisht kalimin e pushtetit nga Obama tek Trump

Trump dhe Zonja e Parë, Melanie, sot janë bërë banorë të rinj të Shtëpisë së Bardhë ku janë pritur nga çifti Obama të cilët po largohen aty pas 8 vjetësh