[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndihmoni familjes  së Naxhie Kadria nga Skenderaji (Foto) 

Motra e Naxhijes ka kërkuar ndihmë për motrën e saj e cila jeton në kushte të mjerushme

Për më shumë lexojeni postimin e saj!

Te dashur miq

Kete her po e bej nje postim per nje familje me nevoj dhe kjo esht familje e motres time.

Zoja qe po shihet ne fotografi quhet Naxhie Kadria dhe jeton me burrin dhe tre femijet e saj ,burri I seciles esht I semuar nga nje smundje e rend depersjoni dhe totalisht I paralizuar .

Kjo familje ka nevoj per gjithqka jeton vetem ne nje dhom dhe me kushte tej mase te renda Ku as kjo dhom si perket kesaj familje.
Perveq shpenzimeve tjera Naxhie Kadria I duhen shpenzimeve per smundjen e burrit te saj

Ju lus te gjith qe me qfardo forme keni mundesi ta ndihmoni kete familje sepse me te vertet kan nevoj .
Kjo familje jeton ne Skenderai lagjja nr1

Me posht po i paraqes te dhanat Ku mund te kontaktoni me ket familje
Naxhie Kadria
Tel:049190928

P.s ju lus qe ta shperndani ket postim sa ma shum ne mynyr qe ta shohin SA ma shum njerzit dhe qe gjasat per ndim te rriten sa ma shum

Ju faliminderit