[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndarja e përfolur me Sidritën, Ervini zbulon të vërtetën (Foto)Ervini dhe Sidrita ishin çifti që u larguan javën e kaluar nga shtëpia e “Big Brother”. Ata menjëherë komentuan se dalja nga shtëpia ishte shumë e papritur për të dy, mirëpo për sa i përket lidhjes së tyre u duken mjaft pozitivë.

 

 

Ndonëse të gjithë mendonim se ata do të vazhdonin si çift edhe jashtë, fakti që Sidrita nuk publikonte asnjë fotografi me Ervinin në rrjete sociale bëri që të gjithë të aludonin.

Mbrëmë Ervini u ka kthyer përgjigje gjithë këtyre zërave duke kënaqur simpatizantët e çiftit. Ai ka postuar një foto me Sidritën nga shtëpia ku ka vendosur një zemër pranë emrit të Sidritës thënë me përkëdheli. “Ditka”, ka shkruar ai. Kaq mjafton.