Mustafa i LDK-së për Mimoza Kusarin: “Zdarvo, muhabeti i ëmbël, të duket ora si 1 minut”

    Po vazhdojnë edhe sot reagimet kundër shefes së deputetëve të Vetëvendosjes, Mimoza Kusari-Lila pas publikimit të përgjimit nga Nacionale, ku ajo dëgjohet duke u koordinuar me deputetin e Listës Serbe dhe për një bisedë me kriminelin, Milan Radojiçiq. Deputeti i LDK-së, Besian Mustafa, ka shkruar në Facebook “zdarvo” apo në gjuhën shqipe “përshëndetje” … Vazhdoni me leximin e Mustafa i LDK-së për Mimoza Kusarin: “Zdarvo, muhabeti i ëmbël, të duket ora si 1 minut”