[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Motrës së Afërditës, ky fustan mezi po ia mban gjoksin bombastik (Foto)Jehona Dreshaj, motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë.

Ajo njihet për format e saj bombastike, transmeton Gazeta Express.

 

Së fundmi ajo ka postuar foto e video në profilin e saj në Instagram ku duket më seksi se kurrë.

 

E veshur me një fustan të zi e duke vënë në pah gjoksin e saj, ajo do t’ju çmend të gjithëve .