[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Moti sot, ja temperaturat!Do  mbajë mot kryesisht me diell. Nëpër ultësira dhe rrëzë maleve do  ketë mjegull.Temperatura  e ulët ka shënuar -16 gradë Celsius, kurse maksimalja e ditës do  arrijë  1 Gradë Celsius. Do  fryjë erë e lehtë nga drejtimi i jugut dhe juglindjes. 
28.1.2017 
 
Qytetet 
 
 
Temp. Min 
Temp.Max 
Prishtinë 
 
 
-16 
0 
Pejë 
 
 
-11 
1 
Prizren 
 
 
-11 
1 
Podujevë 
 
 
-15 
0 
Ferizaj 
 
 
-16 
-1 
Gjilan 
 
 
-16 
-1 
Gjakovë 
 
 
-13 
1 
Mitrovicë 
 
 
-15 
-1