Mos ia mësyni Merdares e Dheut të Bardhë, kaq kilometra ka shkuar kolona

Bazuar në të dhënat e fundit të përditësuara nga Ministria e Brendshme e Kosovës, pikëkalimet kufitare në Merdare dhe tek Dheu i Bardhë janë më të ngarkuarat me pritje për të hyrë në Kosovë, raporton Botapress.info. LEXO EDHE KETE Tragjike: Humb jetën në Slloveni 26-vjeçari nga Klina, dyshohet se u mbyt në liqen Në Merdarë, … Vazhdoni me leximin e Mos ia mësyni Merdares e Dheut të Bardhë, kaq kilometra ka shkuar kolona