[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Morenës ia lëshon botoxi, shikojeni gjendjen e buzëve të saj (Foto)Njihet si një nga personazhet që më së shumti ka ndërhyrje kirurgjikale.

Morena Taraku ka hedhur një fotografi në Instagram por i ka ikur një detaj, shkruan lajmi.net

Ajo nuk e ka vërejtur se si i është mbledhur botoxi në buzën e lartë dhe dukej në gjendje të tmerrshme.

As buzëkuqi nuk ka mundur që t’ia mbulojë asaj këtë lëshim./Lajmi.net/

16107739_603413246516992_417172408_o