[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Morena për pak sa nuk e nxjerr organin gjenital në xhirime (Foto)Fotografitë e shkëputura nga xhirimet festive për vitin e ri kanë bërë që për fytyrat e njohura publike të komentohet edhe më shumë sidomos femrat.

Kjo për arsye se gjinia e bukur kanë zgjedhur të vishen tejet provokative, shkruan lajmi.net

Njësoj ka vepruar edhe modelja Morena Taraku e konvertuar në këngëtare. Ajo në një foto të fundit të publikuar shihet tek këndon në njërin nga programet festive dhe ajo çfarë bie në sy është ekspozimi i tepërt dhe dora që largon fustanin.

E ka larguar për të vallëzur më leht apo edhe për të zbuluar kaq shumë nuk dihet por një gjë shihet qartazi se Morenës për pak sa nuk i doli ‘zogu’.

o_1483260577-530947