[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Momenti kur shqiptarët merrnin torte sikur mos të hanin kurrë!Një video që po qarkullon në rrjetet sociale shihet se kur shqiptarët festuan 100 vjetorin e pavarsisë dhe hanë tortë sikur të mos hanin kurrë më parë

Për më shumë shikojeni videon.