[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Momenti kur portieri i Elches habitet që Messi po ia kërkon fanellënEdgar Badía, portieri i Elches ia ka kërkuar Lionel Messit fanellën në fund të ndeshjes.Ylli argjentinas shënoi dy gola në fitoren e Barcelonës ndaj Elches, shkruan Botapress.

Badia iu afrua Messti dhe ia kërkoi fanellën, por u çuditë kur ky i fundit ia kërkoi të atij. “E doni fanellën time?”, ishte pyetja që ia bëri portieri i klubit spanjoll./Botapress/