[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Momenti kur nënkryetari i OVL-UÇK-së thotë ‘punë e madhe për vrasjet e LDK-së’ (Video) 

Deklarata e mbrëmshme e nënkryetarit të OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj ka nxitur reagime të mëdha.

Gjatë natës së kaluar, ai ka deklaruar se “punë e madhe për vrasjen e anëtarëve të LDK-së”.

Ndërkohë pas deklarimit të tij të fuqishme kanë qenë reagimet nga LDK-ja si dhe nga vajza e veprimtarit të LDK-së, Xhemajl Mustafa.

Madje përpos reagimeve është kërkuar edhe shkarkimin i Haradinajn nga posti që ka në OVL-UÇK.

 

KLIKO KETU PER VIDEO