[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Momenti dramatik kur luani sulmon veturën e turistëve (Video)Momenti i tmerrshëm ju ka ndodhur disa turistëve në Indi, dhe ky moment është kur një luan ju afrohet shumë afër në një park kafshësh të egra.

Kjo është kapur nga kamerat aty dhe është hedhur në rrjetet sociale, transmeton Botapress.info

ETC-ELKOS (1)

Këtë moment rrënqethës mund ta ndiqni në video:

https://www.youtube.com/watch?v=mDXcF-j4Ysw