[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Modeles kosovare për pak sa nuk i del gjoksi nga fustani! (FOTO)Modelja Gjelbrona Gashi, ka bërë publike një fotografi ku duket shumë tërheqëse.

Ajo e veshur në një fustan ngjyrë të zezë, dhe shumë elegante, tregon trupin e saj me linja seksi, shkruan Blic.

E çka nuk shkon në këtë fotografi, është gjoksi i cili më apo pa qëllimin e saj, gati sa nuk del nga mbulimi i fustanit.