[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Miss Universe Kosova shtatzënë (Foto)Bukuroshja, Mirjeta Shala në vitin 2013 u zgjodh Miss Universe Kosova, por e përfaqësoi vendin në vitin 2015 për shkak të disa problemeve me shtetin rus.

Mirjeta ka një kohë të gjatë që është në lidhje dhe bashkëjeton me Hekuror Nezaj i cili me banim është në Amerikë.Edhe pse çifti ende nuk e ka kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë pritet që shumë shpejtë të marrin epitetin prindër.

E këtë e dëshmojnë më së miri fotografitë më poshtë ku modelja Mirjeta Shala shfaqet me barkë të fryrë pranë të dashurit./21Media/

mirjeta_1483293212-3446869mirjeta-a