[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Miss Bum Bum ka një mesazh për Messin para El Clasicos (Foto)Suzy Cortez, Miss Bum Bum, i ka dhënë mbështetje Lionel Messit para ndeshjes me Real Madridin, e cila do të luhet nesër në Santiago Bernabeu.

 

 

 

Miss Bum Bum nëpërmjet dy fotografive të ‘nxehta’, të publikuara në Instagram, beson se Messi do t’i shënoj dy gola në El Clasico, dhe do të arrijë në kuotën e 500 golave me fanellën e Barcelonës.