[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mimoza e Iliri prezantojnë “Alternativën” në Mitrovicë, ia nisin me “folklorizëm”Partia më e re në Kosovë e cila është paralajmëruar nga Mimoza Kusari Lila dhe Ilir Deda, prej sot do të jetë pjesë e skenës politike të Kosovës.

Sipas nje kumtese per medie,  Mimoza Kusari Lila dhe Ilir Deda kanë zgjedhur Mitrovicën, qytetin më të ndjeshëm në Kosovë, për të prezantuar plan-programin e tyre.

Ata ne ora 11 do te prezantojne platformen politike te Alternatives.