[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Milaim Zeka: Sipas Imer Imerit, presidenti Thaçi i paska tregu atij se kush ia ka vra vëllaun?Gazetari Milaim Zeka e ka komentuar “marreveshjen’ apo pleqnine e Hashim Thaçit me Imer Imerin. Zeka ka thene se Imer Imeri ka bere dy vepra penale, E para, se e paska akuzuar pa baze presidentin, dhe e dyta: Presidenti “i paska treguar se kush ja ka vra vellain, e ky po e mshefe krimin”!!!

Ja postimi i Milaim Zekes ne Facebook

 

Kjo puna e 24-124 pleqeve, dhe Kanuni
Avdesi i Lek Dukagjinit

Nuk po du me i komentu fjalet e Imer Imerit, ne “Zona Express”, te Berat Buzhales. Ato ishin akuza, jo fjale, kunder Presidentit Thaçi. Keto akuza eshte dashur t i komentoi Kryeprokurori i Shtetit.
Imer Imeri, ka bere dy vepra penale: E para, se e paska akuzuar pa baze presidentin, dhe e dyta: Presidenti “i paska treguar se kush ja ka vra vellain, e ky po e mshefe krimin”!!!

Kjo loja neper oda, eshte e turpshme, ne nje vend ku ka Gjykata. Po nejse.
Mbrame, ne nje televizion, nje burr me mjekerr , dhe mustaqe, tha: “Ne baze te Kanunit te Lekes, burrat marrin avdes, e pastaj bajne be…”!
Besoni, kam qesh me lot, kur e mesova prej ketij “experti” se Lek Dukagjini, paska pas marre avdes…!

Hajde shtet hajde…