[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Milaim Zeka godet Hashim Thacin, ja çka I thote?Botapress, 18 Janar

Pse nuk e ka paditur Hashim Thaçi, Dick Martin?

 

Kur e ka pas ba raportin per trafikimin e organeve, ky far Dick Marti, pjesa dermuese e atyre qe lakoheshin ne raportin e tije, bajshin hajgare. Nje pjese prej tyre mendojshin qe po luajne domino neper skutat e Bregut te Diellit, phesa tjeter mendojshin qe po luajne guxhas te Shtepia e Hadakut, qe ndan Obrine me Murgen.

Kur ju thojsha ketyre pehlivanave te politikes, qe ky far Dicku ka lujte koqe edhe me CIA n amerikane, duke ja zbulu burgjet sekrete ne Poloni, dhe Gjermani, mu me thojshin shihe ky filozofi, qe i din te gjitha.

Po Dicku ka lujte vetem koqe me CI A n amerikane, me keta ka me lujte ma shume se kaq!

Hashim Thaçi me company, kane me kuptu qe ai nuk eshte hsjgaregji…!!!